» Poradna » Ostatní

Bezduvodný vac ban na cs:go

asi v 13:30 sem zapnul počítač a po automatického zapnutí steamu na mně vyskočila tabulka ohledne vac-banu na cs:go přesněji dohle:Upozornění od podpory pro uživatele kuba55642 - 19. led. 2018Ve hře Counter-Strike: Global Offensive jste byli zabanováni ochranou VAC.Tento ban je permanentní.Z důvodu tohoto banu již nebudete moci v této hře hrát na serverech zabezpečných ochranou VAC.Všechny hry, ve kterých mám banPro kompletní seznam her ovlivněných tímto banem navštivte stránky help.steampowered.com.Více informací o ochraně VAC nalezneze zde: Ochrana Valve Anti-Cheat (VAC)vážně nevím kde se mám obratít jestli existuje nějaká česká telefoní podpora nebo emailová podpora.VÁŽNĚ NEVÍM CO MÁM DĚLATProsím pomocteJakub

Odpovědi na otázku

Více informací o ochraně VAC nalezneze zde: Ochrana Valve Anti-Cheat (VAC).....

kdyš na to kliknu ukáže mi to jen informace ohledně vac banu atd...

A co třeba napsat na podporu steamu? Nebo jsou lidi dneska už opravdu takhle stupidní??

a kde ta podpora je hledal sem a nenašel sem

Kdes hledal? V odpadcích? Mi to zabralo 5 vteřin a našel jsem ji. Stačí napsat "steam podpora"... Bože, co to je dneska za lidi, že neumí vyhledat ani tak jednoduchou věc jako podporu...

a kde přesněji je sekce vac ban protože něco takového jsem našel ale jsou to pouze informace ohledně vac banů ale nic takového jako email nebo telefoní číslo na podporu ohledně vac banu jsem nenašel

Dneska ne, vždy byly. Jen počítač až dnes si může koupit i člověk který tomu nerozumí, neumí cizí jazyky ... ... aaž třeba po lidi s lehkou mentální retardací. Otázka jestli to řeší jeho problém, ono někdy support centrum

absolutně nechápu proč jsi tak toxic, tebe bych plesknul, ten člověk se normálně zeptal , asi to není nerd jak ty, vím že je to starý ale tpč, myslíš že steam support pomáhá? na mě byl uvalen ban neprávem overwatchem auz 900 dní nemám odpověd, to je ten tvůj support nice, dneska si může koupit počítaĆ každý ale lidem jako ty bych zakázal být online....

Zdarec, lidi asi nechápou že existovali a furt existují děti co se třeba nevyznají, nic proti tomuto foru ale celkově je tohle forum převážně zaplněno toxic lidma co jednoduše sem chodí jenom kazit lidem náladu, nic se za tu dobu nezměnilo

jestli to někomu pomuže tak sem tam napsal že jsem cca v 13:00 jsem zapl pc ale já ještě před tím jsem jsem už měl zaplej pc a najednou jsem měl blackscreen a tabulku no signal tak jsem to restartoval a dal už to znáte tabulka ohledně vac banu atd...

Je to jednoduché. VAC je za cheaty. Pokud nejsi zabanován Overwatchem (to jsou lidé, co sledují dema a rozhodují) a jsi zabanován automatickým systémem, je to na pořád a podpora ti jen řekne, že si neměl používat cheaty.

jak zistím jestli jsem byl zabanován overwatchem ?

Budeš to mít napsané u toho banu.Pokud si ale používal cheaty, je to celkem jedno.I Overwatch ban platí s tím rozdílem, že se proti rozhodnutí můžeš jakoby odvolat, ale potom to shledné opět někdo zodpovědný a pokud si měl cheaty, ten ban budeš mít i nadále.

cheaty jsem nepoužíval,a u profilu mám napsané todle:1 ban ochrany VAC Poslední ban udělen před 0 dny

Otevři ty bany a pošli sem screen.

To vypadá na systémový ban a tudíž konečný.

Takže to znamená že i kdybych se snažil co nejvíc unban nedostanů ?

Tak napsat jim můžeš a snažit se můžeš, ale Valve zaujímá k VAC banům celkem prostý přístup a to, že pokud tě tak vyhodnotil systém, z 99 % jsi cheaty používal a jsi vinen. Vzhledem k tomu, že opak nelze v podstatě dokázat, moc nadějí bych tomu nedával.

a nemuže s tím souviset nějak todle (už sem to tu jednou psal) jestli to někomu pomuže tak sem tam napsal že jsem cca v 13:00 jsem zapl pc ale já ještě před tím jsem jsem už měl zaplej pc a najednou jsem měl blackscreen a tabulku no signal tak jsem to restartoval a dal už to znáte tabulka ohledně vac banu atd...

protože cheaty jsem doopravdy nepoužíval

Stav PC nemá s VAC nic společného. VAC ban v podstatě skenuje soubory ve tvé CSGO složce a pokud tam najde nějaké nesrovnalosti, projede to databází a vyhodnotí, zda jsou to cheaty nebo ne.Jediná možnost, která mě napadá, pokud mluvíš pravdu je, že někdo hrál na tvém PC a používal cheaty. Šance, že to systém vyhodnotil špatně tam je, ale je opravdu malá a jak jsem řekl, nemáš to jak dokázat.

tak stím si nevím rady cheaty jsem nepoužíval a žádný moji kamarády neměly nějakou flasku nebo nic nestahoval protože jsem u nich celou dobu byl a kdyš sem už odešel tak by za tu 1 stáhnout cheaty a zapnout je, takže je jediná možnost ta chyba toho vac systému a jak si říkal, nemám to jak dokázat takže moje jediná možnost je si založit si nová steam učet a koupit nový CS:GO

tak stím si nevím rady cheaty jsem nepoužíval a žádný moji kamarády neměly nějakou flasku nebo nic nestahovaly protože jsem u nich celou dobu byl a kdyš sem už odešel tak by za tu 1 minutu nemohli stáhnout cheaty a zapnout je, takže je jediná možnost ta chyba toho vac systému a jak si říkal, nemám to jak dokázat takže moje jediná možnost je si založit si nová steam učet a koupit nový CS:GO

Nepoužíval si skinchanger nebo něco takového?

ne

V tom případě jedině napsat podpoře.

Kámo, musím uznat že jses mi snažil dobře, díky za pomoc, zkusil jsem jen tak z prdele napsat podpoře že to jenom zkouším jestli se nademnou nesmilují :D tak uvidím :DD

Další možnost je že se tím poškodily soubory, a VAC to vyhodnotil na cheaty

Prostě si chtěli v té době zase vydělat na pár výplat to tak tipuji :D

Se steamem je celkově hrozně špatná domluva ve všem co nemaji zautomatizovaný. Připrav se že to bude dost o nervy a moc velký naděje si nedělej.

to už vím dávno a asi se budu muset smiřít s tím že na profilu budu mýt vac ale stejně je smutné že se steam nestará zrovna o sekci vac banů

Dnes jsem dostal taky ban a nechapu za co (Udělené bany ochrany VAC nebo herní bany) mam ucet 4 roky a 2 400h odehrano. v zivote jsem cheaty nepouzil. myslim , ze to Valve dela jen proto aby meli zisky z novych uctu.

Taky si myslím.

Ahoj napiš na podporu

Úplně to samé se stalo i mě

Nejste jediní, já steam zapnul skoro po měsíci a vyskočila na mě tabulka s tím, že jsem dostal VAC ban, nikdy jsem cheaty ani nic podobného do hry nedal, pouze jsem měl starší verzi hry, protože jsem dlouho steam nezapnul a s podporou to nemá cenu řešit... odpovědi byly jasné. "Valve Anti Cheat ban nelze zrušit."

VAC bans are permanent, non-negotiable, and cannot be removed by Steam Support.https://support.steampowered.com/kb_article.php

Jsi kokot

jsi noob co hackuje

Lmfao další crying nibba

Ahoj, dnes se mi stalo úplně to samé, po 3 dnech jsem zapl csgo a dostal jsem vac ban za nic. Psal jsem na podporu a tam mi napsali něco ve stylu že mi nebudou odpovídat. Takže pokud si dostal vac ban, už si bohužel nezahrajes na tvem účtu csko, protože s valve podporou je špatná komunikace, hlavně že vydělají prachy. Zlaty 1.6

Jediné řešení - nekupujte hry na steamu a podobných platformách. Žádná možnost obrany, žádná záruka nic. A nejde jen o ten ban. Já takhle koupil hru na steamu, stáhl jsem ji jak je to běžné a hle, hra nefungovala. Procházem jsem různá fóra, zkoušel hru i na jiných PC a přišel jen na jediné - že špatný byl už ten steamovský instalační balíček. Takže jsem koupil od steamu "poškozenou" hru, prachy fuč a nikdo už mi je nevrátí. Pak se mi to stalo po druhé a to už sem steam smazal....

Když si koupíš hru na steamu a máš ji míň jak 2 týdny a nahráno míň jak 2 hodiny můžeš ji kdykoliv vrátit.

Ahoj Kubo stalo si mi úplně to samé musíš napsat na steampodporu tam jim napíšeš co se ti stalo v angličtině a oni ti do týdne odpoví.Dostaneš dvě možnosti buď ti odpoví tím že si byl zabanován na základě overwatche a nebo ti poslou důkaz ty si odvoláš a za 1-2 týdny ti příjde finální výsledek

Ahoj, díky za pomoc ale na to je trochu pozdě , ale díky za ochotu, stejně by se to nikam nehnulo.

Jak někteří píšou, jak nejde dostat ban jen tak. Taky jsem jeden dostal. V životě jsem necheatoval, negriefoval a přesto jsem dostal game ban (Overwatch). Hodnota inventáře okolo 250e, fakt jsem neměl důvod cheatovat. Peace. https://steamcommunity.com/id/kenix_/

Měl jsem to stejně jen s tím rozdílem, že mě ukradli učet ale za ban nemůžu.. ale co jsem se snažil psát na podporu napsali naskriptovanou zprávu která píše jen o tom že po 14 dnech by měla byt vyřešena což se mimochodem nestalo.. ale ten hacker cheatoval.. mam dost důkazů o tom že hackoval a nebyl jsem to ja ale to už nikoho nezajíma

Jakože takhle, pokud ti ho doopravdy ukradli oni ani nemají zjistit jestli byl ten účet fakt odcizen, jelikož stačí použít vpn a vmware a vypadalo by to jako že ti ho fakt ukradli, i kdyby měli přístup do login historie, na jednu stránu chápu že při odcizení neodpovídají za to jestli dostaneš vac ale na jednu stranu, teď je ta hra f2p proč prostě nedají unban těm co na ten support napíšou ?, to zase nechápu.

Věřím ti, já sice neměl takový obnosní inventář ale přesto...

nemáš cheatovat ;)

Ty seš debil protože nemusíš dostat ban za cheaty a můžeš to dostat z zkrz toho že nějaký silver ti tam dá všecho na overwatch a dostaneš vac ban

Ono to je taky jeden faktor, já se nikdy ani nedostal do goldu ale stejně jsem unban nedostal, byl jsem chudák v té době co mi na tom záleželo

Podle mě seš prostě v prdeli

To všichny co dostali Vac

Cs 1.6 som hral cca 10-15 rokov. Skoro 3000 hod. na steame.Tento rok som prešiel na CS:GO. 700 hod. a sám som sa rozhodol,že to užnejde dalej hrať. Posledne som hrával iba na faceite. - 362 Matches. Necheatoval som a v cs:go po 15 dňoch čo som prestal hrať som dostal VACBAN. :D Sám si poviem, seriem aj na prémium na faceite čo som mal do 10.12. lebo toľko cheaterov 100% čo tú hru hrá a nedostalo BAN nemá zmysel hrať.A dostanem ban ... A písať na steame nemá zmysel(písané v ENG). Žiadna odpoveď..

No, ono je to takové že pokud dostaneš ban přímo od jejich velice chytrého anticheatu a není to z overwatche tak je velice malá šance že nějaký unban bude, jak jsem psal tak jednoduše ti řeknou klasický keci že unban nedostaneš jestli se vůbec odpovědi dočkáš, samotný steam support je super, naprostá spokojenost ale chudáci v supportu nic neudělají s tím že je k anticheat k naprostému hov**.

Dobrej všeci :D, tak mi znovu přišel email na tento starý příspěvek co jsem založil před dvěmi lety a děkuji za všechnu pomoc kterou jsme se mi snažili dát a také děkuji lidem kteří mně jednoduše poslali někam :). Abych teď začal znovu nějak řešit tento ban tak je už trochu pozdě na to abych to s steamem řešil jelikož mi jednoduše řeknou že už je to dlouhá doba a i kdyby chtěli tak vac ban nejde smazat a ostatní ctrl+c keci co mají připravené v notepadu jak jsme všichny co doopravdy stejně jako já dostaly bez důvodně Vac ban, soucítím s vámi. Pokuď to někoho zajímá tak na stejném účtu furt nakupuji a aktivně ho používám, s CS:GO jsem od doby co jsem dostal ban skončil, dal jsem tomu za půl roku druhou šanci ale neustále přehazování účtů abych si mohl zahrát CS:GO nebo něco jiného mně nebavilo, druhý účet kde jsem si znovu CS:GO kupoval teda už nepoužívám a CS:GO si zahraju max tak v nějakém třídním turnaji, ale abych to dobrovolně zapnul tak to si už radši zahraju Valorant nebo R6. Spíše jsem si oblíbil Pavlov jelikož už asi půl rok vlastním VR a musím říct že 'portnutí goučko do VR' si užívám daleko víc než jsem si užíval originál.Ještě jednou děkuji všem co zde psali a snažily se mi pomoct nebo mně jenom zhoršit náladu, spíš se furt divím že co měsíc tu přijde nový komentář :DJakub

jasem dostal vac ban dis sem surfofal

Stává se hele, důkaz že ten vac anticheat není až tak good, podám to jinak je dobrý ale občas je špatný a rozdává bany náhodně.

Ahoj tak tiež sa mi stalo už po druhýkrát som dostal vac ban bezdôvodne písal som na podporu odpísali mi ze moje telefón po čas hry sa pripojil do hry aj keď to tak není lebo mám 2 overenie cez e mail a ich odpoveď je ze s tým nič nevedia spraviť q ďalšia správa bude ignorovaná aký majú teda prístup k ľuďom keď človek si kúpi tam veci za 100€ a im je to úplne jedno ze máš tam peniaze týmto odkazujem ľuďom ktorý mali to isté ako ja v mojom prípade to idem riešiť cez Políciu .

Smůla antyčít vac moc dobře nefunguje??