» Poradna » TV, audio a video

Bezdrôtové slúchadka

Zdravím mám menší problém s pripojením vždy keď idem podľa manuálu tak všetko ide v pohode až pokým mi nevyskocia dostupné zariadenie a vyskočia mi dva s tým istým názvom a keď klikem na prvý hraje mi iba jedno sluchátko ked kliknem na druhý prestane mi hrať to jedno a začne mi hrať druhé neviete čo to môže byť. Ďakujem za odpoveď

Odpovědi na otázku

Zasluzis poslat do riti:1, nanapisal si ziadne konkretne udaje 2, hlavne, ze si pouzil diakritiku, ale nenapisal si ani jednu ciarku, ktora ma delit vetu na casti3, sluchatko je cesky vyraz, v slovencine je to sluchadlo

Napiš co to je za sluchátka a hlavně k čemu se je snažíš připojit.