Bezdrotova klavesnica

Dobry den. Uvazujem o kupe bezdrotovej klavesnice k notebooku asus K53E, z widows 7 home premium 64bit

www.kupujem.sk ...

ccem sa prosim spytat ci ju nebude rusit ked mam v tesnej blizkosti radiator ustredneho kurenia, a cca 1,5 m TV. Na notebooku pouzivam bezdrotovu mysku Logitech 505. Dakujem za radu.

Odpovědi na otázku

Obecně by se to rušit nemělo. Akorát nechápu tu zmínku o radiátoru. Máš v něm snad nějakou elektroniku? V radioátoru ústředního topení? Jak by to mohlo rušit?

v radiatore nie len je v tesnej blizkosti pc stola mal som obavy skor z toho, ci nebude rusit signal kov v okoli stola.hm?

Nebude.
Jinak pro mys i klavesnici plati zakladni pravidlo: Neni-li nezbytne nutne pouzit bezdratovou, porizuje se VZDY dratova.

Proč?

Spolehlivost, provozni vlastnosti, cena zarizeni, naklady na provoz,...
U ethernetu byste se taky ptal, proc je mnohem lepsi ten dratovy nez bezdratovy? ;o)

nesmysly...

Táto nieje lepsia?

http://www.hej.sk/pocitace-prislusenstvo/ob... ...

Kraviny.

Adresováno Mysel_1

Mit bezdratovou klavesnici k PC, kdyz lezim v posteli a "dalkove" to ridim ma smysl, ale mit bezdratovku u NTB je hloupost. Spatna odezva, zavislost na bateriich, pripadne ruseni, spatny dosah, vyssi cena... proste mit bezdratovku k NTB na vzdalenost 0,5 m nema jediny duvod.

ani kdyz clovek nechce mit vsude draty? to "nema smysl" je trochu kratkozrake, rekl bych...

A v cem konkretne ti ten jeden jediny drat vadi? Ty nepouzivas dokinu? U PC bych to pochopil, ale u NTB je to zbytecna snobarna. Nebo ty ten NTB mas jen an jedinem miste, a mas tam napojene tiskarnu, monitor, zvukovku, grafiku, bedynky, mys, skener, telefon, fotak a ja nevim co jeste? Jestli ti dochazi USB porty, tak tim si nepomuzes.

v tom, ze si vemu klavesnici na klin, hodim si nohy na stul a muzu delat s plnym pohodlim? nehlede na to, ze mys pouzivam bluetooth, takze ji klidne vezmu sebou i s notebookem. A do dokiny by stejne nebylo kam ji pripojit, uz je plno (mini usb, micro usb, prevodnik sata-usb, usb2serial a sposuta toho jeste lezi za dokinou...)

me zrovna na stole ten drat vadi dost zasadne. zapadava za stul a "tahá" za mys.

prosim te, to ze zrovna ty si myslis, ze bezdratova klavesnice/mys je zbytecnu u toho a toho, jeste neznamena, ze to tak plati pro vsechny.

Jen se zopakuju - u PC chapu, ale u NTB ne. Uz jsem v zivote vyzkousel vsechno, ale pouzivat v posteli bezdratovou klavesnici s mysi na vzdalenost max 1m nechapu. Vy tam mate nejaky cinsky stolek?

A nejak nechpu jak muze drat "zapadavat" za stuj a jeste tahat za mys. Posli fotku, at se pobavime.

Neztrapnuj se prosim te....

Dneska uz technologie v tomhle smeru dozraly, uz neni duvod zrovna periferii se v tomhle smeru bat. Co rikate, pane kolego, platilo pred par lety (a plati dodnes pro nejlevnejsi sortu zarizeni). Za kvalitni klavesnici date dneska stejne penize at je s dratem nebo bez, o mysi plati to same - a sunt je sunt at ma spagatek nebo ne.

Fakt? Myslíte ty skvělé dráty, které se tak bezvadně všude pletou třeba v okamžiku, kdy si chcete dát klávesnici na klín? Nebo si vzít myši a klávesnici do postele a surfovat si na na velkém monitoru umístěném na stole? Bezdrátový set asi stojí o něco více (v mém případě 1600,- Kč, ale klávesnici a myš jsem si koupil na několik let, takže je mi jedno, jestli stojí 300,- nebo 1600,- Kč.

Používám tohodle veterána http://www.czechcomputer.cz/product.jsp... a jsem spokojenej,přendám to kam potřebuju,multimediální klávesy,ani baterky to nežere.Do drátový bych už nikdy nešel.

Prsipevky jsou trochu opacneho nazoru, ale treba jsi vyhral prvni cenu. Gratuluju.

frenkiecz: musim ti dat za pravdu. Moj nepriatel ma Microsoft Wireless klabosnicu a baterky to nezere.
Ony tie baterky splesniveju, vytecu, ale klabosnica ich "nezere" (fuj, kto by to zral).

OK,spotřeba proudu z baterii je minimální.

v poriadku. Objasnim teda dovod preco chcem (preferujem) bezdrotovu klavesnicu u notebooku. Som po havarii, a mam lavu cast tela nevladnu. kôavesnicu teda ovladam len jednou rukou podla mojho nazoru by sa mi lepsie pisalo na bezdrotovej klavesnici ako na notebookovej klavesnici. bezdrotovu klavesnicu si mozem prisunut podla potreby hoci aj na kolena.hm?

Jiste, pak je bezdratove reseni na miste a navrhovany HW je zcela OK. Rizik zminenych v dotazu se netreba bat.

teraz vaham pre ktory typ sa mam rozhodnut. Bud pre

http://www.kupujem.sk/zbozi/klavesnice-logitech... ...

alebo

http://www.kupujem.sk/zbozi/klavesnice-logitech... ...

bezdrotovu mysku pouzivam tuto

http://www.kupujem.sk/zbozi/mys-logitech-wirele... ...

To je myslim celkem jedno. Podstatny rozdil je pouze v tom, ze jedna ma "multimedialni tlacitka" a druha ne. Tudiz vybirejte podle toho, zda je vubec pouzivate.

Doporučuju s multimed.klávesama.A pokud to má ještě programovatelný klávesy je další velký +.

To jsou přesně ty důvody i u zdravých.
Jediný zádrhel je v nutnosti mít přichystané baterky. Mám vždy v šuplíku po ruce nabité nabíjecí články.

Z vlastnej skusenosti - ked bezdratova, tak jedine Logitech - hlavne pre malu spotrebu a spolahlivost.