» Poradna » Ostatní

Bezdr.klávesnice

ahoj.našel jsem doma starou klávesnici labtec wireless media desktop 800.http://sety-klavesnice-mysi.heureka.cz/set-labtec-media-wireless... ale problém je v tom že jsem ztratil ten usb reciever.takže neví jestli to půjde ještě nejak sprovoznit.nevíte jestli jo?díky

Odpovědi na otázku

Ne, musí to být jejich model, jiný nebude komunikovat správně, takže buď najít nebo "sběrný dvůr".

stěhovali jsme se takže možná jsem to nechal tam.ach jo

Tomíku, popros maminku, ať ti dá kapesné na osm týdnů dopředu a za 180 korun už klávesnici v pohodě pořídíš

Výhoda drátových klávesnic :D .