Bezdrátový projektor s fullHD do 15k

Dobrý den,mám požadavek od klienta na nákup projektoru, bohužel projektorům moc nerozumím proto se obracím na vás.Požadavky na projektor jsou:BezdrátovýfullHD (1920x1080)HDMI výstupcena okolo 15kZatím se mi nepodařilo nějaký projektor s těmito parametry najít. Dokáže mi někdo poradit?

Odpovědi na otázku

A telepatický 8K do 2000kč by nechtěl?

No nedivil bych se... :D btw tak OK, když vypustíme cenu co se dalo najít?

HDMI Vystup?

Např. EPSON EH-TW5210Na doma na večer dobrý, přes den nestíhá, malý jas. Na větší jas přidej dost peněz.

Nemá bezdrát pro mě k ničemu...

A nema HDMI vystup.

Tak si dojdi do kasičky skoro 4x:http://www.epson.cz/cz/cs/viewcon/corporatesi...

Ani tento nema HDMI Vystup. :D

Já se taky obávám, že požadavky a max cena nejdou dohromady... Kdyby jste nějaký takový za 15k sehnali, dejte vědět....