» Poradna » Mobily

Bezdrátový přenos zvuku

Zdravím,Chtěl jsem Vás požádat o radu, chtěl bych doma napojit reproduktory na něco (pomocí jacku) co by přijímalo signál zvuku který by vysílal můj Macbook/iphnone bezdrátově, asi nejlépe přes lokální wifi síť.Myslíte že něco takového existuje?Předem děkuji za pomocMiroslav

Odpovědi na otázku

Najprv VF prijímač (Modrý zub alebo wifi), dekodér, NF predzosilovač, koncový stupeň a to na každú bedňu extra. Zároveň tento reťazec napájný zo siete 230V.

Wifi nevim, ale Bluetooth takova krabicka existuje. Jednu takovou mam a funguje to dobre.

Jde mi hlavně o to, abych nemusel nic zapojovat do notebooku

napište mi kontakt, ( fb, imessages cokoliv, nebo napište na email ) já se ozvu. Vlastním takové zařízení a rád pomůžu

Pokud ten notebook umi Bluetooth 3.0, tak se nic zapojovat nemusi. Dosah je cca. 10m, tedy pres jednu mistnost.

A co za zařízení by to přijímalo ?

žádal jsem vás o kontakt, nenapsal jste. Tak to napíšu sem. https://www.alza.cz/belkin-bluetooth-music-re... je těžký si to najít na internetu.

Poradna tady neni na vymenovani kontaktu, ale na to, aby pripadna reseni byla k dispozici krome tazatele i ostatnim, byla zpetne dohledatelna, dalo se o nich diskutovat a podobne.

Někde jsem viděl bluetooth repro za slušnou cenu, ale teď je nemůžu najít.Ale našel jsem tento kolos:http://www.electronic-star.cz/Beng-V9B-Mahagoni-set-sur... To je repráků co?Akorát na doma!Za ty peníze se budou kochat i sousedi přes ulici!