» Poradna » Mobily

Bezdrátový přenos DVB-T po bytě - koax. kabel ze společné antény

Zdravím,Existuje nějaké zařízení, do kterého se píchne koaxiální kabel ze společné antény a rozvede Dvb-t signál bezdrátově do jiné místnosti v bytě?Je to přízemní byt v paneláku a vystrčit anténu z okna nemá význam. Tahat kabel ze společné antény přes celý byt se mi opravdu nechce.Nemáte někdo nějaký typ?Děkuji za rozumné rady

Odpovědi na otázku

Hotelový postup: Převést signál na stream a potom to rozvést ethernetem.Nedovolený postup: Překonvertorovat signál na jiný kanál a tam ho vysílat.Nejlevnější a nejrychlejší postup: Vzít do ruky vrtačku a vykotlat těch pár děl do panelů, natáhnout koax.

Ak to chces mat este viac kostickovane ako to je, doporucujem tahat to cez bezdrat.Som si isty, ze ta z tych nahodnych fluktuacii padania kvality signalu trafi slak a zistis, ze niet nad kabel.

Dobře teda.. Hold budu vrtat a tahat kabel