» Poradna » Web a internet

Bezdrátový internet

Ahoj chlapi, chci si zřídit doma na vesnici internet od místního poskytovatele. Budu to přijímat přes venkovní anténu od něho dodanou a nevím zda zvolit tarif 20 / 20 (down/upl), nebo 30 / 5 (down/upl) obojí v Mbit/sec. Je to za stejnou cenu 500/měs.Bude to pro notebook, smart TV, tablet a 2 mobily. co poradíte? DÍKY.

Odpovědi na otázku

no to je těžko říct, co třeba agregace?

Ta bude v obou případech stejná, tuším 1/5.

Mas torrent, alebo casto zalohuje 50 GB do cloudu? Ak nie, tak 30/5

taky se přikláním spíš k této verzi ...

Díky, do cloudu nezálohuji, spíše si stahuji hodnotné a starší filmy. Taky jsem si to tak laicky představoval, že odesílání dat tak nepoužívám. Díky lubokubo76 za radu. Ať se daří.

super - konečně někdo kdo dokáže dodat nějakou informaci