» Poradna » Web a internet

Bezdrátový internet na doma

Známá měla černou krabičku, ve které byla sim karta. Krabička se zapojila do elektřiny a začala nabízet wifi internet. Platila za to asi 300 Kč měsíčně.Zkoušel jsem to hledat na internetu, ale bez výsledku. Každý web, co jsem našel, po mně chtěl mou adresu, email a telefon. Navíc vůbec není jasné, zda firma nabízí optický internet, ADSL nebo bezdrátový internet.Nechci, aby mi někdo volal, něco nabízel, posíal ke mně technika atd. Chci prostě vyplnit formulář a dojít si pro takovou černou krabičku, nebo aby mi ji poslali poštou. Pokud možno co nejlevněji. Nevíte, kde to najít?

Odpovědi na otázku

Tak se zeptej "známé". Ještě jsem neviděl stránky ISP, kde by bylo nutné zadávat e-mail, adresu, telefén ==> taháš nás za fusekli.

Každý web po vás chce "ověřit dostupnost" a adresa nikdy nestačí, chtějí i kontakt na vás. https://www.o2.cz/osobni/internet - nejde ověřit dostupnost bez tel. číslahttps://www.vodafone.cz/internet/opticka-sit/ - vůbec nemají ceny, jen tlačítko "Zavolejte mi"https://www.t-mobile.cz/internet-na-doma - nejde ověřit dostupnost bez tel. čísla

A co je za problém??? Stejně se jedná o paušální službu, takže budeš muset mít u poskytovatele registraci. Bez toho ti to nikdo nedá, ani té kamarádce to nedali anonymně.

Tarify a parametry jsou "přístupné" bez čehokoliv.

Každý web? Vzhledem k tomu, že to jede přes mobilní síť, tak je asi logické ptát se u mobilních operátorů. A to jsou O2, T-Mobile, Vodafone. Takže u nich se ptej. Buď na webu a nebo v jejich prodejnách.

u niektoreho z operatorov mobilnych sluzieb, ktori maju pokrytie na tvojej lokalite a paci sa ti ich cena.

bez registrace si kup lte router a někde na inzertním serveru sim kartu datamanie se 100GB za 300 kila měsíčně

A musí ta krabička být černá? Pravděpodobně měla nějaké mobilní připojení k Internetu, do té krabičky nejspíš musela vložit SIM kartu, nebo ji tam vložil technik toho operátora.