» Poradna » Programy

Bezdrátové spojení

Zdravím všechny dobrý lidi.Mám takový problém. Nemůžu navázat spojení telefonu (philips 755) a PC (windows xp sp2) pomocí irda usb. Irda jako takové určitě funguje, jak na telefonu, tak na PC, je to zjištěno na jiném PC. Windows hlásí že zařízení funguje správně. Jsou nainstalovaný i nejnovější ovladače. Při spojení se hlásí na PC správný telefon, ale k přenosu dat nedojde. Nevím jestli jsem něco nechtěně neudělal s windows, protože nemůžu otevřít nastavení bezdrátového spojení v ovládacích panelech. Ale nepomohla ani přeinstalace win.Prosím, napadne někoho čím to může být? Dík za všechny nápady.(nevím jakou kategorii, tedy případná omluva)

Odpovědi na otázku

a nevymazal jsi nějaké knihovny? ale nevím jestli by se po opětovné instalaci neobnovily.

děje (neděje) se mi totéž. totálně nevím co s tím. budu rád když někdo odpoví