» Poradna » Mobily

Bezdrátové reproduktory

Zdravím, vím, že to sem asi nepatří, ale třeba je zde někdo s dostatečným přehledem co mi dokáže poradit.Chtěl bych si doma vytvořit prostorový zvuk, proto hledám dva satelitní reproduktory, které bych použil jako efektové kanály. Ale má to háček, nechci tahat v bytě další kabely. Proto hledám něco co bude mít bezdrátový přenos audia k reprákům, existuje vůbec něco takového? Sám jsem nic nenašel.Není problém repráky připojit k elektrice, ale chtěl bych aby repráky komunikovaly s av receiverem, popřípadě s nějakou krabičkou, kterou potom píchnu do receiveru, bezdrátově.Díky za jekkékoliv tipy.

Odpovědi na otázku

Denon HEOS 1 HS2 ( 2 kusy )Dva Class D zesilovače – jeden pro vysokotónový, druhý pro středobasový reproduktor, možnost použití dvou reprosystémů HEOS 1 a jejich spárování pro stereohttps://www.eurostar-ostrava.cz/1987-heos-1-hs2-2-kusy---Jsou i dražší a kvalitnější - Heos 3, Heos 5, Heos 7 https://www.eurostar-ostrava.cz/442-heos-reproduktory---

Nešel bych do žádného 5+1 z domácího kina.Osobně si myslím, že stačí stereo (pokud ovšem nevyžadujete prostorový zvuk pro hry a filmy ...).

To vypadá moc dobře. Navíc mám av receiver Denon s operacnim systemem HEOS, takže by se to spolu mohlo i nějak bavit.Myslíte, že by byla možnost tyhle reproduktory "namapovat" jako efektové zadní/boční pár? Protože nemám pocit, že by receiver umožnoval přiřadit k sobě wifi repráky.

HEOS Home Cinema HS2 - Zvukový projektor s bezdrátovým subwooferem, streamovacími funkcemi a možností zapojení do multiroomového systému HEOS.https://www.eurostar-ostrava.cz/443-heos-domaci-kino