» Poradna » Web a internet

Bezdrátové připojení

Zravím.Mam problém s wifi připojením.Koupil jsem D link Go USB N150 adapter a připojil k počítači.Vše se nainstalovalo bez problémů.Síť připojena,rychlost 45 MB/s,síla signálu velmi dobrá.Bohužel po otevření prohlížeče se mi objevuje třeba v exploreru,že stránku nelze zobrazit a nebo v mozille chyba spojení.Zkoušel jsem i vypnout antivir,ale pořád to samé.Je to starý počítač Intel pentium 4 CPU 2.00 GHz,paměť 512 RAM,os win XP profi SP 3.Chci ho pro malou dceru na mrskání dětských her na síti..Díky moc za pomoc

Odpovědi na otázku

ping na router ti ide normalne ?ping na nejaku www adresu (napriklad google.com) ti ide normalne ?

co je to ping?.Na žádnou adresu se nedostanu.

Nuz to bude s tebou tazke. To je podobne ako by som sa pytal automechanika co je to akumulator. Vies co je prikazovy riadok ?

ano vím.

Tak ked vis, tak si ho spusti a napis tam "ping 192.168.1.1"To cislo sa vola IP adresa a zmen si ho na take aku adresu maj tvoj router.Adresu tvojho routra najdes tam, kde vidis tu pripajaciu rychlost, alebo napis v prikazovom riadku prikaz "ipconfig" a tam to uvidis.