» Poradna » Programy

Bezdratove domace kino

Dobry den,

zakupil som si domace kino LG HX996TS, v popise je: Domácí kino s Blu-Ray reproduktory 5.2, 1280W, 2x bezdrátové subwofery/ zadní repro, ... Po rozbaleni som nasiel vsetky komponenty v baleni, ale nerozumiem ako to bezdratovo funguje! Rozumiem,ze na princime wifi a cakal som,ze 2 sub./ 2.zad. repro budu vybavene urcitym vysielacom a samotny Blu-Ray prehravac prijimacom tohoto signalu a kazdy bezdratovy repro bude mat len napajanie na 230V...ale nic take som v baleni nenasiel ani v prilozenom manualy. Preto chcem vediet CO JE BEZDRATOVE? AKO TO BEZDRATOVO FUNGUJE? Kupoval som toto domace kino LEN preto,ze som potreboval 2 repro bezdrotove a teraz zistujem,ze to vlastne vobec bez drotove nie je! DAKUJEM ZA SKORU ODPOVED

Odpovědi na otázku

Nekoupil sis náhodou domácí kino s bezdrátovym připojenim na internet?

je tam aj bezdrotove pripojenie na net, ale v popise je jasne napisane: ...2x bezdrátové subwofery/ zadní repro...Tu je link odkial som to kupoval: http://www.alza.sk/lg-hx996ts-d234613.htm...

a co si vybalil? jsou tam nějaká repro bez datového kabelu? přijímač či vysílač bude určitě zabudován v samotných repro bednách a přehrávači...

su tam vsetky repro aj sub co tam maju byt a ku vsetkym su aj kable (4 kontakty: 2 audio,2 napajanie). Ocakaval som,ze tie bezdratove budu vybavene len konektorom na napajanie(do zasuvky 230V) a vo vnutri bude ten bezdratovy prijimac. Tak obycajne bezdratove kina funguju. Preto teraz neviem ci mi zabudli nieco pribalit,respektive si to musim dokupit....

a co se pise v navodu? prodejci radi prepapouskuji popis od dodavatele a casto i s chybami

i na strankach vyrobc pisou v popisu, ze jsou tam teke bezdratove repro, ale v maualu jsem o tom nic nenasel. je to nejaky divny. poptej se primo prodejce a pripadne zbozi vrat (max 14dni po koupi).

ale ja som to zakupil uz pred 3 tyzdnami a az teraz som to daroval ako vianocny darcek...myslis,ze sa to uz neda vratit?

káždopádně kontaktuj prodejce a zkusil bych to uhrát na to, že popis zboží neodpovídá skutečnosti, případně 3x reklamuj stejnou závadu( bezdrátoví repro nejde bezdrátově)

No hold, zly popis mali na Alze. Na slovenskej stranek LG sa nic o bezdrotovych reposustavach nepise http://www.lg.com/sk/tv-audio-video/systemy... ... ale na aUK stranke uz ano http://www.lg.com/uk/tv-audio-video/home-ci... ... takze niekto v tom ma bud bordel, ale v niektorych krajinach su aj bezdrotove, ale to by sa snad pochvalili aj v tych reklamach, co maju vo Features