» Poradna » Ostatní

Bezdrátová sluchátka

Zdravím, uvítám jakýkoliv návrh bezdrátových (ano, vím, že drátová jsou lepší) sluchátek kolem 3-4 tisíc. Chtěl bych něco bytelného s vysunovacím/sklápěcím mikrofonem a dlouhou životností baterie. Na kvalitě mikrofonu nezáleží a pohodlné aby byly alespoň do úrovně aby z nich nebolela po 10 minutách hlava. Momentálně zvažuji Logitech G533 a SteelSeries Arctis 7. Má s nimi někdo zkušenosti?Mockrát díky

Odpovědi na otázku

S bezdrátovými sluchátky v této cenové hladině spokojený určitě nebudeš...

je pro to nějaký specifický důvod?

Ano, je. Sluchátka v této cenové hladině jsou jenom jeden velký kompromis. Buď budeš nespokojený s kvalitou zvuku, nebo s výdrží baterií, nebo s kvalitou zpracování, nebo budeš mít problémy s bezdratovým spojením, nebo libovolná kombinace předešlých. Dlouho jsem hledal bt sluchátka na cesty do práce, pár sluchátek okolo 4-5 tisíc jsem vyzkoušel a velmi rychle jsem je zase vrátil. Nakonec jsem skončil u sluchátek za skoro 10k a už bych za levnější neměnil.