» Poradna » Mobily

Bezdrátová sluchátka

Dobrý den,potřebuji poradit s výběrem bezdrátových sluchátek. Moc se v tom nevyznám, tak snad mi někdo poradí.Zatím mě zaujaly tyto:1. Sony MDR-RF865RK2. Manhattan Bluetooth FathomSluchátka potřebuji na ven - nechci, aby mě při poslechu rušil okolní hluk. Také by měly mít co nejlepší basy, ale vím, že za tuto cenu to nebude žádný zázrak.Nebo pokud vás napadají nějaké lepší za podobnou cenu.(Doufám, že to je ve správné kategorii.)Moc děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Za bezdrát se platí vysoká daň: Za kvalitativně stejná drátová dáš cca třetinu ceny. A naopak - za cenu sotva průměrných bezdrátových můžeš mít špičková drátová...Pouvažuj, jestli ti ten určitý komfort za to stojí. A ještě něco: Kvalita basové složky není dána její kvantitou, jak by se snad mohl někdo domnívat.

Duc, duc, duc jinak máš pravdu, i já bych volil jinak. Kecám, volím:https://www.alza.cz/search.htm

Ako chces s tymi Sony chodit po vonku, ked musis byt v dosahu toho vysielaca (stojanu)?

Problém? Já chodím s powerbankou pro NB, už tu autobaterii v krosně ani necítím, možná to bude tím, že ani záda.

Aha, no takže Sony nic.

sony neumi delat sluchatka, zkousel sem jich mraky do ceny kolem 10K a apple sluchatka co dostanes k iphonu je strci do kapsy neskutecnym zpusobem, to si tu hatujte klidne jak chcete ale realita je proste takova,ty druha vypadaj uz od pohledu docela lacinne kazdopadne sluchatka ti na netu nikdo neporadi, zajdi si treba do audiga nebo jineho obchodu kde se daj sluchatka bezne vyzkouset se svim zarizenim ktere si pripojis a najdi si ktera sedi zvukove tobe

Bydlet někde, kde je nějaká taková možnost, neváhám.

ani jedny nemám ozkoušený. ale basy maj dobrý lamax, který jsem si před nedávnem koupil, navíc neslyšíš z okolního hluku nic. stály mě něco přes litra :)