» Poradna » Mobily

Bezdrátová sluchátka problém s připojením

Dobrý den mám bezdrátová sluchátka (connect IT cep-9100-bk) s Bluetooth 5 mají funkci automatického párování. Bohužel mi levé sluchátko sádlo na zem a sluchátka se rozdělily na 2 bluetooth takže se mohu připojit ke každému zvlášť nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Ahoj Lukáši. Návod na to je v manuálu. Nejprve odparuj obě sluchátka od mobilu. Dej je do pouzdra. Vytáhni je z pouzdra obě sluchatka vypni dlouhým stiskem tlačítka 20sec +-. Poté současně stiskni obě tlačítka dokud nezablikají 3x červeně. Po tom co zablikají stale drž tlačítka stisknutá dokud nezablikají 3x červeně po druhé. Vlož je zpět do pouzdra, spáruj s mobilem a máš hotovo !

Promiňte,ale mám stejný problém se sluchátky. Tvůj příspěvek nepomohl.Pořád mi hraje jen levé sluchátko. Není nějaké jiné řešení

Zkus to takhle, když jsou obě sluchátka zapnutý tak je současně vypni. Potom je odparuj z telefonu a vypni bluetooth na mobilu. Pak na obou sluchatkach dřu ten knoflík k zapnutí. Drž ho a oni začnou blikat, pak zablikaji 3xčerveně a ještě jednou 3xčerveně. Drž to pořád dokud se to ještě nezopakuje. Dohromady ti bliknou čtyři krát 3xčerveně. Pak obě sluchátka obě náraz zapni. Až se sparujou sluchátka spolu, vydají klasicky ton. Pak na telefonu zapni bluetooth a sparuj k němu sluchátka. Mělo by to fachat.

Ďakujem za radu... Pomohlo... Super ?? ??

Super pomohlo děkuji

Děkuji. Až tvoje rada pomohla

Mě taky hraje jen levé tak co s tím máma dělat? Prosím

Co s tím mám dělat

Mě to ale pomohlo děkuji vám Honzo.

Děkuju vaše rada mi pomohla ??????