» Poradna » Mobily

Bezdrátová sluchátka HONOR FlyPods

Dobrý den,píši Vám zde s dotazem k sluchátkům HONOR FlyPods. Jsem vlastníkem Apple zařízení a moc se mi líbí applovská sluchátka AirPods, problém je však v tom, že prostě applovské pecky mi nesedí v uších a uši mě z nich pořádně bolí. Hledal jsem tedy vzhledově velmi podobnou alternativu, ideálně ale ve formě špuntů, které nosím nejraději. Narazil jsem pak na sluchátka od značky Honor, konkrétně FlyPods. Tato sluchátka vypadají hezky a měla by být schopna pracovat i s iPhonem. Nikde jsem však na ně nedohledal žádné pořádné recenze. Rád bych se Vás proto zeptal, zda s nimi máte zkušenosti a zda byste je případně doporučili či nikoliv. Moc Vám děkuji za rady P.S. Délky výdrže na jedno nabití si jsem vědom a není to pro mě překážkou.

Odpovědi na otázku

Sluchátka vybírej jako boty. Že někdo má uši jak propast do Macochy, tak má jiný názor, než kdo takovými boltci neoplývá. Ideál bych bral náhlavní - bluetooth.

Děkuji za radu, ovšem náhlavní bluetooth sluchátka jsem již zkoušel a obecně koncept náhlavních sluchátek není úplně pro mě. Necítím se s nimi moc komfortně.

Souhlas, co člověk, to názor a zkušenost. Já zase nesnáším něco cpát do "uch".

Nemá smysl se na tohle ptát kohokoliv jiného než sám sebe. Přesně proto tady máme možnost, zákonnou, sluchátka si vyzkoušet - objednej přes Internet (např. u zeleného ufona), vyzkoušej (samozřejmě pokud možno s vlastním nástavcem velikosti která ti vyhovuje) a v případě nespokojenosti do 14-ti dnů vrať ufonovi zpět. Peníze přijdou v řádu jednotek dnů zpět na účet.