» Poradna » Ostatní

Bezdrátová selfie tyč přidává zvuk

Dobrý den, prosím o pomoc. Mám Lenovo A328. Selfie tyč se spáruje, ale místo toho aby vyfotila přidává zvuk. Byl to dárek k Vánocům. Jsem v koncích! Prosím vás velice o pomoc.Děkuji

Odpovědi na otázku

Pravdepodobne systémová aplikácia fotoaparátu nepodporuje fotenie cez tlačidlo Volume+. Selfie tyč robí presne to isté, vytvára efekt stláčania Volume+ v systéme, čo u systémovej aplikácie fotoaparátu znamená fotenie. Môžete vyskúšať ešte iné aplikácie z obchodu Google Play.

Děkuji mockrát. Už to funguje!