» Poradna » Notebooky

Bezdratova myš

Zdravím chtěl bych se zeptat koupil jsem si bezdratovou myš fungovala mi krasně všechno ale ztratil jsem ten konec ktery prijde připojit k počítači aby fungovala ale mam jiny konec z jine myši jde to zparovat aby mohla fungovat puvodni mýš s jinym koncem připojení?? Díky za radu.

Odpovědi na otázku

s největší pravděpodobností máš smůlu. Ty usb čudly pro bezdrátové myši nejsou obvykle záměnné ani mezi hlodavci stejné značky. A většinou ani nejdou koupit samostatně. Pokud to byla bluetooth myš, tak naděje je.

Pravě že byli obe na ten USB čudl

Že byly obě na USB je dost široký pojem. Je to stejné, jako kolo od auta nebo ventil z motoru. Pokud by byly minimálně od stejné značky výrobce a stejný nebo alespoň podobný typ, tak potom se dají spárovat, ale podporují to jenom některé!

a byly obě od stejného výrobce?

pokud to není Logitech Unifying nebo obyč BT dongle, tak mas na 99,5% smulu

Nemáš úplně tak pravdu, např. Logitech NanoReceiver jdou od určitých typů myší párovat i navzájem.

A nebylo by nejjednodušší to zkrátka vyzkoušet?