» Poradna » Notebooky

Bezdrátová myš do větší ruky

Zdravím, můžete mi doporučit nějakou větší myš která dobře padne do ruky? Nyní mám Logitech B330 je menší a pobolívá mě z ní ruka při delší práci. Hledám bez drát, 1000 nebo 1600dpi a nejlépe na 2xAAA nebo 1xAA. Dle recenzí je pro mě zatím nejlepší HP x3500 ale není kde vyzkoušet. Předem díky

Odpovědi na otázku

řešil jsem to stejný problém, potřeboval jsem bezdrátovou myš a pracku mám jak golem----tady je https://www.alza.cz/logitech-mx-master-navy-d... , mohu vřele doporučit

Vypadá moc dobře děkuju za tip.