Bezdrátová myš a šumění mikrofonu

Dnes jsem zapojil bezdrátovou myš Logitech G703 Lightspeed Hero a najednou můj mikrofón ze sluchátek HyperX Cloud II začal nonstop šumět.Zkusil jsem odpojit WiFi router a odstranit všechny možné rušiče, ale problém stále přetrvává.Děkuji za případnou pomoc.

Odpovědi na otázku

Když to začalo dělat při zapojení bezdrátové myši, tak moc nechápu, proč připojuješ WiFi router a ne tu myš?

Jelikož na internetu píšou, že wifi router může narušovat frekvenci od té myši.

A problém přetrvává i po odpojení myši.

ked problem pretrvava aj po odpojeni mysi, tak problem nesposobila mys.

Při hýbaní s zapojeným příjimačem od myši se intenzita šumění mění. To mi na tom nedává smysl

Tak z toho bys asi měl být schopen logicky odvodit, že to dělá ten USB dongle, to tě nenapadlo?

Odpojením myši jsem samozřejmě myslel i vytažení toho USB dongle od ní

Dělá to i po odpojení myši... Když se odpojí myš od počítače, tedy přijímač se vytáhne z USB, tak vysílač, který pravděpodobně dělá to rušení, zůstane dál vysílat a rušit. Mikrofon je zřejmě mizerně odstíněný. Takže buď použít myš na jiné frekvenci, nebo jiný mikrofon.