Bezdrátová klávesnice pro 3 zařízení s plnou velikostí

Nemohli byste mi někdo dát tip na bezdrátovou klávesnice pro 3 zařízení s plnou velikostí a aby se na tom dalo aspoň nějak kloudně hrát a mělo to cz layout?Logitech G915 podporuje pouze 2 zařízení a taky je celkem dost předražená Logitech K780 asi zase nebude moc terno na hraní, narazil jsem ještě na Keychron K1 104-Key, ale ta zase nemá CZ layout

Odpovědi na otázku

Tahle by to měla zvládat: https://www.czc.cz/corsair-k57-rgb-wireless-... Prostě ji přes bluetooth připojíš k zařízení, k jakému budeš zrovna potřebovat.

taky nemá český popisky, bez nich bych šel spíš do tý keychron, ktera se připojí přes bluetooth ke všem 3 zařízení a přepíná se to přes shortcut