Bezdrátová klávesnice a Win7

Ahoj, pořídil sem si bezdrátový set klávesnice a myši Genius KB-600 a nedaří se mi rozchodit. Ze stránek geniusnet.com jsem stáhl software a nainstaloval, dle instrukcí v manuálu mačkal tlačítka pro navázání spojení a nic.. klávesnice ani myš nereaguje.. nevíte v čem může být zakopaný pes? Mám win7, ale vzhledem k tomu že ovladač byl přímo pro win7, tak je asi podporován..

Odpovědi na otázku

mimo OS (napr. pro pohyb v BIOS setupu) funguje?

MP

Ne, ani v Biosu nereaguje..

v tom pripade neni sparovana, neni povolena v BIOSu a/nebo je vadna. nezda se ze by to byl problem win7

MP

A jak jí spárovat manuálně? V návodu píšou zmačknout tlačítko na příjmači a pak do 20ti vteřin tlčítko na klávesnici. když zmačknu tlačítko na příjmači, tak nějakou dobu bliká naprosto identicky bez ohledu na to zda a jak dlouho mačkám tlačítko na klávesnici.. v biosu nevím co bych kde povoloval, žádnou položku pro bezdrátovou klávesnici sem tam nenašel.. příjmač je USB..

nevim jak vam le me opticka bezdratova myš a bezdratova klava funguje u noteboku pod win 7 eternity naprosto normalne.

nooo, ja som pod stromcek dostal od deda mraza tiez bezdratovy set, klavesnica a mys, najlacnejsia, znacka TRUST. po zapojeni usb vysielaca, sa automaticky naistalovali drivre a o 5 sekund vsetko fungovalo, uplne automaticky, nic nebolo treba nastavovat, parovat ani mackat nejake divne klavesi. to co popisujes, je dost divne.

Taky jsem po startu systemu připojil vysílač a ten se autoaticky nastavil, načetl driver a začal "fungovat" ovšem klvesnice a myš nereaguje. V manuálu píší že někdy je potřeba spárovat signál (který e předladěn a měl by hned fungovat) a to tím že se smačkne tlačítko na vysílači a v zpětí tlačítko na klávesnici a myši. Malé tlačítko zespod.
Dle rady jsem vyměnil byterie, přesto že původní byly nové, zabalené, ale kdo ví jak dlouho je měl prodejce na skladě. Vyndal sem baterie z ovladače od TV a dal do myši.. ta se rozblikala a začala velmi pomalu a trhavě fungovat. Po chvilce zase přestala a už se nerozběhla. Klávesnice ani po výměně baterií nezareagovala.. o, zkusím nakoupit nové baterie, v těch ovladačích už možn taky byly slabé..