Bezdrátová "herní" myš do 1500 Kč,-

Dobrý den,Dokázal by mi zde někdo poradit osvědčenou "herní" bezdrátovou myš dejme tomu do 1500 Kč,- ?Co požaduji:Tiché tlačítkaPlynulý, a tichý chod kolečka ( Samozřejmě bez vůle )Výrobce neřeším stejně se to všechno dělá ve stejné fabrice Děkuji.

Odpovědi na otázku

?

To jsou dneska lidi, už ani myš si neumí koupit a ještě jsou nevychovaní

A co je špatného na tom že chci doporučit nějakou myš které by vyhovovala mým požadavkům....Myslím si že je to mnohem lepší než vyhazovat peníze oknem, popřípadě vracet zboží ve 14 denní lhůtě...

Myš je dost individuální záležitost, takže bez vyzkoušení stejně nezjistíš, zda ti sedí. A osvědčenou? K čemu ti bude, když ti napíšu, že jsem spokojený s Logitech G700s, která mi už mnoho let bez problémů slouží, ale také se už dávno nedodává. Ale můžeš se podívat na aktuální verze. G602 a G603 stojí cca tech 1500,-. Jen ti k nim nic nenapíšu, protože o nich moc nevím.

Mockrát děkuji Jak jsem psal mě jde hlavně o to aby myš neměla vůle na kolečku, a na tlačítkách....A samozřejmě aby při stisku tlačítka, nebo otočení kolečka nevydávala zvuk jak mechanická klávesnice

Špatné je to, že se už po hodině a pár minutách dožaduješ odpovědi a když jsi ji nedostal tak sem cpeš příspěvky, kde je jenom "?"

mrkni se, co má A4Tech v řadě Bloody. Mám A4Tech myší několik a jsem s nimi spokojen, akorát jsou všechny drátovky, tak blíž neporadím.

Dobrý den,Na A4Tech jsem koukal... Dokonce jsem měl jednu i v ruce Problém ale vidím v tom že jejich bezdrátové myši mají zabudovaný akumulátor a výdrž na něj není moc dlouhá.....

pokud se nepletu, tak tam mívali zasunutelný kablík do usb, tak snad není problém dát občas po práci nabíjet, ne? BTW, taky mám dojem, že i při nabíjení to pořád funguje jako drátová myš.

No to je hezke, ze "v tom vidite problem". Ted jeste to vyhodnotit a koupit DRATOVOU mys. Bezdratova ma smysl k laptopu na zakladni cinnosti mimo standardni pracoviste, na hry fakt ANI OMYLEM.