» Poradna » Notebooky

Bez obrazu

Dobrý den, mám tu před sebou notebook Dell XPS M170, problém je stím že když ho spustím obraz se jakoby rozsvítí (jakési podsvícení) ale už nic nezobrazuje. Když připojím externí monitor sem tam po pár restartech a mačkání funkční klávesy na přehození obrazu se objeví obraz ale všude jsou tečky čárky samé chyby v obrazu. Dále odpojím a občas se stane že se obraz přehodí na LCD notebooku ale po další restartu se opět nic nezobrazí. Zkontroloval jsem konektory a vše se zdá být v pořádku. Asi je špatný grafický čip nic jiného mě nenpadá. Koukal jsem že napajecí konektor byl opravován měřil jsem ho a zjistil jsem že střed (kolík) konektoru je - a vnitřní část je + a dále tam je ještě celkové stínění (vnější pol). Neni trochu divný že střed je - ? Ledky napajení resp nabijení ať už připojím k síti nebo jede na baterii tak bliká v intrevalu 3x oranžová a jednou zelená. Žádnou takovou kombinaci blikání v manualu který jsem stahnul nikdo neuvádí ? Neví nidko co to muže znamenat ? .. Jakékoli rady a připomínky uvitám MV

Odpovědi na otázku

Co chceš doma řešit? Servis a vypadá to, že to vzdala karta do interního nepošle nic a ext. s chybou.