» Poradna » Mobily

Beyerdynamic DT 990 a Traktor Audio 2?

Ahojte,pýtam sa za kamaráta, pretože ani ja neviem odpoveď.Postačuje Traktor Audio 2 DAC na vybudenie Beyerdynamic DT 990 250 Ohm? Ak nie, koľko Ohm by to zvládlo? DT 990 je vo verziách 32/250/600 Ohm.

Odpovědi na otázku

Na googlu si najdi manual a na strane 69 je uvedena impedance sluchatek. Preji hodne stesti.

Ďakujem, ale to mi je nanič, keď je tam uvedené nejaké obmezenie +5dbu na 33 Ohm.

Manual, strana 69:1. riadokHeadphone outputLoad Impedance 8 Ohms - 600 Ohms2. riadok (ten ta nemusi zaujimat)Maximum Output Level+5dBu dB @ 32 Ohms