» Poradna » Ostatní

Best horror movies

Dobry den,

mohli by ste mi sem napisat, ludkovia, nejake vase tipy na horory? Najlepsie stylu Bad Taste, The Thing, Cannibal holocaust, Braindead atd...

za kazdy dobry tip dakujem

Odpovědi na otázku

Bad Taste a Braindead mi pripadali skorej jako komédia než horror. Long live Peter Jackson.

hej hej to mas pravdu, ale mal som na mysli, aby tam bolo veela krvi

ty hele, vesmirny kanibaly jsem si dal tak pred jedenacti lety spolu s trema hambacema vod stanku (mely hodne kecupu a horcice)... ti muzu rict, ze po jednom vydlabanym mozecku lzickou mi nebylo dobre

Demons 1,2 | evil dead 1,2 | The thing

Co Noční můra z Elm Street 1? Ale jen jednička!

zatim vdaka za navrhy, pracujem na downloade Nejake dalsie tipy?

Jeepers Creepers 1,2 | Saw 1 | Exorcist directors cut | The Descent - Pád do tmy - jeden z mých nejoblíbenějších

já ti poradim... vyraž tak v jednu ráno za tmavé noci do nějakého pořádného lesa alespoň na 10km dlouhou tůru bez baterky... to bude teprve ten správnej masakr! každá srnka, co proběhne kolem ti způsobí infarkt

toho sa nebojim uz, s kamosom cez prazdniny chodime pravidelne v noci do hory, niekedy este my strasime stanujucich ludi

no že tam chodíš s kámošem, tak máte oba staženou prdelku tak napůl... ale kdybys šel sám, to by bylo jiné, viď?
jestli je ti les málo, tak se projeď do Noutonic kousek od Prahy a dej si v tu samou hodinu procházku po tamním hřbitově v období dušiček má tu pravou atmosféru

tak si pri tej pohode daj polku papasa a uvidis ten horor

inac demoni boli peckovy ale aj lesny duch dva nebol na zahodenie ale to je uz skoro komedia
ja mam celkom rad OCTOPUS/chobotnica/

Kukni si Horror [REC] to je mega hororik

...zkus Van Helsing, mě se to líbí... Eva

Pád do tmy, Texaský masaker - začiatok, Dom 1000 mrtvol, Vývrženci Pekla, ten nový Haloween...Rod Zombie ruleezz.

...alebo potom tie azijské horory, napr. Sick Nurses, Ringu 0,1,2, Voddoo 1 a 2 a podobne.

Votrelci ..pre mna naj..uzkostliva atmosfera na kozm.lodi..nieje kam ujst..+do dokonalosti prevedena prisera z logickymi slabinami. Skvela herecka..no proste parada.Ved s toho tazia dodnes.Cakam kedy vydaju komplet seriu na bl.ray diskoch a idem do 52'fullhd+sound..wow uz sa tesim na to votrelecke kvilenie -)

Původní japonský Kruh, i když tam asi tolik krve není. Dog Soldiers (Psí vojáci) - vlkodlaci versus british army - oni pořád stříííííííííílíííííííí a stříííííííííílíííííííí a stříííííííííílíííííííí...

aj hory maju oci 1
peckova scena ked ich prvy raz prepadli

The Evil Dead

samá slabota . . . . . čo takto Hostel 1, 2 ??

prosimtě, ty tu mluvíš, že to předtím je slabota a pak navrhneš Hostel...
nicméně teď mě napadlo, že na mě docela dobře působí psycho horory... takový Shining (ale ne od Kubricka, což je naproti všem tvrzením podle mě naprosto zpackaná verze) v nové verzi (nemyslím seriál, mám to někde doma a teď to hledám marně na imdb...kruciš)... a nebo Rose Red...

Nakazeni smrti.
Celkom dobre....