» Poradna » Ostatní

Benq XL2411 - jak zprovoznit 144 Hz?

Dobry den,Potřeboval bych nějak vyřešit problém s monitorem. Pořídil jsem si monitor BENQ XL2411, který má 144Hz a výstupy HDMI, DVI a myslim že i VGA a moje grafická karta má jenom Display port a HDMI. A moje otázka je existuje buď nějaké HDMI a nebo redukce která umožní přesun 144Hz gpu do monitoru ??//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Monitor nemá žádné výstupy. A zjisti si v manuálu, přes který port umí 144Hz.

Naučte se používat políčko "hledat".Tenhle monitor se tu řeší neustále.To si ho přeprodáváte mezi sebou?Mimochodem, docela by mě zajímalo, kterej v.l je ochotnej vyhodit 5500,- za něco takovéhohttps://www.alza.cz/24-zowie-by-benq-xl2411p-...

Tady máš o 500 levnější monitor, kterej je úplně někde jindehttps://www.alza.cz/24-asus-vg249q-gaming-d57... Takže ten tvuj zázrak vrať a vezmi místo něj toto, nebo, což je můj osobní tip, prostě jen další trapnej pokus o troling.

Po všech stránkách lepší volba. Netuším, jak mohl skončit u toho předraženého TN křápu.

Tak ono najít něco horšího, než je ten jeho TN křáp je opravdová výzva. Přiznám se, že tak dobrej, aby se mi to podařilo, nejsem.

Ten šrot vrať a pořiď si monitor s DP. A pokud možno s nějakým lepším panelem než je mizerný TN.