Benq gw2760 menu teplota barev

Ahoj,pořídil jsme tento monitor, připojení mám přes DVI. Chtěl jsem nastavit teplotu barev, v menu je ale tato položka zašedlá. V manuálu je věta "Dostupné možnosti nabídky se mohou lišit podle vstupních zdrojů, funkcí a nastavení." Zkoušel jsem i připojení přes HDMI, teplota barev je stále zašedlá. Je tedy možné, že teplotu barev lze nastavit pouze u D-Sub?

Odpovědi na otázku

RTFM -> str. 29.

Ano, asi mi něco uniká. Toto jsem četl, ale jak říkám, volba je zašedlá, nedá se vybrat.

nemáš zapnutý režim sRGB? v niektorých farebných režimoch monitora je vlastné nastavenie farieb deaktivované

Ahoj, musí být nastaven standardní režim obrazu. Já měl low blue light, v menu potom chyběla nabídka na nastavení teploty barev.