Benq GW2270

Ahojte,Mám 2x monitor Benq GW2270 (jeden kupovaný začiatkom roku 2018 a druhý začiatok 2019) 1.zapojený cez DVi a 2. cez HDMI (redukcia do monitoru HDMI>DVi)Problém je že mám rozdielnu farebnosť https://imgur.com/a/GRm8Gma-nastavenia na monitoroch sú rovnaké-GPU GTX1050Ti ovládače 417.35-nainštalovaný ovladač monitoru (z priloženého CD)-skúšal som kalibráciu obrazu cez Windows ale bez úspechuExistuje nejaký program na kalibráciu farebnosti monitoru? Môže byť problém v rozdielnom pripojení 1.DVi 2.HDMI?Za odpoveď Ďakujem

Odpovědi na otázku

Problém je v kvalitě těch monitorů. Pokud chceš, aby měly oba stejné barvy tak je vyhoď a kup si něco pořádného

Někdy stačí změnit nastavení jednoho monitoru a dát zpět, a barvy jsou jiné. Já jsem to taky tak měl, stačilo to dát třeba o kousek na jinou barevnost, zpátky na default.

Podívej se do Ovládácího panelu NVIDIA v Monitor a Změna rozlišení, jestli monitory mají Hlubku barev výstupu na maximální, Dynamický rozsah výstupu na plný, Formát barev výstupu na RGB a Barevnou hloubku plochy na Nejvyšší (32-bit).

Ahoj,Tie voľby tam nemám https://imgur.com/a/C9BUfx8