» Poradna » Ostatní

Benq BL2411PT - LED monitor 24"

Máte někdo monitor Benq BL2411PT - LED monitor 24" jaké míte zkušenosti? Podle recenze je dobrý za 7200kč.Dík

Odpovědi na otázku

Mám tenhle, ideální na internet, menší bych nechtěl:http://tech.ihned.cz/c1-62253760-test-benq-bl3...

Benq BL2411PT - LED monitor 24" tak tento monitor bych spíše používal na hry a práci.

Ano, je to slusny monitor. A 30" by byla na hry nesmysl, uz kvuli potrebnemu vykonu GK..

Ano, mám a mohu doporučit. Jen je potřeba jas stáhnout na minimum.

ok dík

A když ho máš doma nebolí s něho oči? Někdo říkal že po 3 hodinách bolí.

Proto je potřeba jas stáhnout na minimum, má silnější podsvícení. Pokud to necháš svítit hodně, je bílá na oči dost ostrá (jak na sluníčku).