» Poradna » Mobily

BEN110FTA-špatná aktualizace fw

Ahoj,mám přijímač BEN110FTA a aktualizoval jsem fw,ale tento set-top-box se už nerožnul,pouze svítí červená kontrolka a tv zrní. V té složce byly 4 verze fw a psali tam at vyberu podle data koupě,ale vybral jsem špatně,takže to dopadlo takhle. Když jsem psal na chat toho obchodu,tak mě nějaká baba od nich napsala,že temu nerozumí,at napíšu technikovi. Ale myslím,že by to šlo opravit i doma nevíte jak?

Odpovědi na otázku

Reaguje STB na pokus o nové flashnutí správným FW? Pokud ne, tak jedině rozebrat, najít chip s pamětí firmwaru, chip ze zařízení vyndat, vložit do programátoru, nahrát na něj správný FW, a pak zase chip do zařízení vrátit.Myslíš si že to zvládneš doma? Já si to nemyslím, kdyby jsi to věděl a zvládnul tak sem nepíšeš a už to máš hotové.

Jak si to vyřešil, včera se mi stalo to samé.