Beelink GT KING Android TV

Má někdo zkušenost s tímto boxem?NETFLIX jestli jede ve FHD? ( na recenzích někde píšou že ano, jinde zase jen že max 480p)A prý nejde ovládat aplikace NETFLIX kurzorama na ovladači,ale pouze v kombinaci s gyroovladačem myši.

Odpovědi na otázku

Chces li netflix, tak si porid certifikovany AndroidTV box (nebo AppleTV) a ne nenaky noname cinsky bastl s telefoni verzi androidu a bez DRM.

no Beelink zase tak úplně noname čína není. A je to ANDROID TV box.Každopádně hledám něco s Wide vine L1 a konektorem RJ45 a NETFLIXEM a min 3GB RAM co jde normálně ovládat.. N vidia Shield zase stojí celkem dost a má celkem mizerný parametry ( 2GB RAM) a divnej tvar zařízení i ovladače.nebo máte prosím nějaký tip na ANDROID TV okolo 3 tis s výše uvednými požadavky

Je to stejny srot jako cokoliv ostatniho a rozhodne to AndroidTV nepouziva, natoz aby byl certifikovan. Takze plati ma prvni rada. Pokud chces vykonny box tak jedine ShieldTV. Pokud to mas jen na koukani tak staci Ciaomi i box s usb sitovou kartou.

Drobný problém je ten že Shield rozhodně není výkonný box ale odpad s Tegrou:)

pozri.. chces box na netflix, kup xiaomi mi box s. Netreba vymyslat koleso, ked uz je vymyslene.

no ale u xiaomi není úplně easy jak vyřešit internet po kabelu a port pro flash disk zároveň

lebo to ani nepotrebujes 40Mbit ti wifi da lavou zadnou. A keby hned, tak USB hub stoji par eur.

Jo objednat si z Aliexpressu USB hub se sitovkou od UGrenn, urceny primo pro Xiaomi box je straaaasne slozite...Navic USB jsem nijak nevyuzil, prehravam vse po siti, misto klavesnice hlasove vyhledavani..

O.K. díky za tip.. stačí asi ten s USB 2.0 a sitovkou 100M.Já tu flash chci využít pro stažení filmů z NETFLIX do offline a pak na jiném místě s tímto boxem mít možnost to přehrávat.

Kup si rovnou USB3 verzi s 1Gbit, ta USB2 s 100Mbit nedava smysl.

a funguje připojit USB HUB a do něj převodník LAN/ USB a zároveň flash disk?

navíc 2GB RAM a 8GB ROM není úplně špička výbavy. A android 8.1.

kks nevyberas jachtu ale blby box za 80€, nebude sa ti pacit vratis do 14 dni, predas na bazosi, zahodis.. xiaomi kup a pojde ti vsetko. Tamto tvoje by som automaticky nekupil ked to ma v nazve KING a GT a bude to stat 16,5 aj s postovnym.

aha, ma to namalovanu lebku na krabici, tak to uz ano, to pasuje do kazdej obyvacky, kupuj! Tywole.

právě že ten GT king stojí 150 USD.. tak mi nepřišlo, že by to měl být takový šrot..Výbava je O.K. jen ten NETFILX je tam asi problém.

design je trochu ujetej, to je pravda.. ale nemusí být vidět schovám za TV nebo někam. Ovládač je přes BT.

Ne je to generickej cinskej srot... na co jsou bezva HW parametry kdy to nelze diky OS poradne pouzivat?!

O.K. tak jsem to prošel a USB hub s flash diskem a internet po kabelu funguje dle diskuzí.Je už i update na ANDROID 9.Jen ohledně ovladače.. na některých je tlačítko NETFLIX a na některých ne.Koupil jsem ho a uvidím... Ale běda Vám jestli mne to nepůjde

ked si aj to nekupil v riti v cine na alisexprese, tak to normlane do 14 dni vratis.