» Poradna » Programy

BDS 2006 a QuickReport

Dobry den,chtel bych se zeptat, jestli nemate nekdo informace o tiskovych sestavach QuickReport v Delphi 2006. V soucasne dobe pracuji v Delphi 6 a tiskove sestavy jsou prave v QuickReport. Nikde jsem se nedocetl, zda je i nadale soucasti BDS 2006 nebo zda tam uz zustal pouze Rave Reports. Vim, ze v D7 byl sice Rave Reports, ale QuickReport stacilo pouze pridat. O BDS 2006 jsem se nic takoveho nedocetl, proto mam z upgradu trosku strach. Pripadne nevite nekdo o nejake moznosti konverze z QuickReport do Rave Reports?Dekuji za jakekoli informace.

Odpovědi na otázku

Dekuji, ale z toho jsem pochopil, ze v D2006 jiz neni dodavan standardne, ale mohu si jej koupit primo od QuSoft... Jestli to tak skutecne je, tak se mi to zda ze strany Borlandu trosku nefer...

Ano, znamena to, ze standard verze, ktera byla dodavana s Delphi je k dzpozici pouze pro D7Takze zbyva otazka, zda se nepoohlednout po nejake alternative, napr. FreeReport.