» Poradna » Windows (a jiné OS)

BDOS CRITICAL SERVICE FAILED- nekonečné restartovani

Zdravím, před pár dny na mě při zapínání Notebooku Asus x555lb objevila modrá smrt. kde bylo psáno něco ve smyslu CRITICAL_SERVICE_FAILED, píše to, že se potřebuje restartovat, tak se restartuje a hned potom zase naskočí to stejné a tohle pořád dokola, zkusil jsem to nechat přes noc, ale nepomohlo, na internetu jsem nic nenašel, jen to, že mám mačkat opakovaně f8, někdo psal f10, vše jsem zkoušel, jediné, kam se dostanu je bios. Předem děkuji za odpověď, jak vyřešit tento problém.

Odpovědi na otázku

Obnov systém ze zálohy. Pokud sis zálohu nevytvořil (chyba - teď už víš proč!) čeká tě zdlouhavá reinstalace. Snad se z toho poučíš a zálohu si příště uděláš..

Ja nevim jak, jelikoz se dal nez do biosu nedostanu, od ted uz budu no, jinak diky.

Co nevíš jak? Zkrátka teď ti nezbývá jiná možnost než klasická reinstalace - tak ji udělej a hotovo...

Ja bych rad klasicky reinstaloval, jenže nemam druhé windowsy, které muzu bootnout a do windowsu se na tomto notebooku nedostanu. Takze vlastne nevim jak.

Co to meleš??Stáhni si instalačku, připrav bootflešku, nabootuj z ní a instaluj.A pokud nemáš druhý PC na kterém bys to udělal, holt zaběhneš za kámošem a uděláš to u něj..

No asi by to mělo být F9,ale ne vždy to funguje.

Nefunguje krome f2 do biosu nic, bohuzel.

Zkus klasickou reinstalaci.Dáš flashku nebo CD s windows médiem do PC a pak jen počkáš.Buď se to bootne automaticky z té flashky nebo CD a nebo to musíš zvolit v boot menu které otevíráš nějakou klávesou to by jsi měl mít napsané přesně na internetu přesně na tvůj pc

To vim, ale to si musim nejdrive windows koupit ne? Vim, blbé dotazy, ale dekuji za spolupráci.

Tvl.. ty máš dost.. Nějakej ten operační systém Windows jsi snad už v tom tvým sráči-počítači měl, ne..??? Tak proč bys jej teď znovu kupoval..???Stačí stáhnout jen instalačku Windows(ISO) - tu zpracovat na flešku pomocí nástroje Rufus a nainstalovat na disk - čili provést to jako přeinstalaci systému. V průběhu instalace zformátovat a odstranit oddíly stávajícího nefunkčního systému(zavaděč+systémový oddíl) a nově nainstalovat systém.