» Poradna » Ostatní

Battlenet, sdílení učtu

Nazdar,mám dotaz ohledně sdílení mého učtu na battlenetu, chtěl bych se zeptat či můžu s kámošem sdílet účet podobně jako na steamu kde je sdílení knihovny s vyjímkou toho že mu dám svoje acc údaje, je to dobrý kámoš kolikrát jsem mu půjčil rockstar acc aby si zahrál GTAV ale nevím jak je to u blizzardu je přeci jen trochu přísnější takže chci vědět či to půjde když já budu na svém pc hrát na př. lolko či on doma může hrát na mém acc overwatch.

Odpovědi na otázku

Timto (blbym) zpusobem to teoreticky mozne je.Ze je to v rozporu s podminkami sluzby a ze to teoreticky muze vest i ke zruseni uctu, to uz je vec jina. Patrne by to jelo bez problemu ze strany Blizzardu.