» Poradna » Programy

Battle.net - předobjednávka

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, jak funguje předobjednávka Legacy of the Void z Battle.net platformy. Dal jsem PAYNOW, ale žádné potvrzení nepříšlo...díky moc

Odpovědi na otázku

pravdepodobne tim, ze dana hra vyjde az 10.11. a tim padem nepristupna a nelze ji hrat ani instalovat

Ahoj Díky,problém je vyřešen. Podpora battle.net mi napsala, že došlo asi k nějakému výpadku a můj požadavek nebyl přijat, takže si to musím předobjednát znovu.