» Poradna » Ostatní

Battlefield 4

Dobry den mam battlefield 4 pri spusteni se mi hodi chiba ze grafika nepodporuje dx11 ale co sem cet na netu tak battlefield 4 staci dx10.Nevite někdo co s tim.Diky za odpovědi

Odpovědi na otázku

A co máš za stroj ?

Toto jsou minimalni pozadavky na sestavy (jakkoli s takovym PC by to bylo ryzi utrpeni): Intel Core 2 Duo 2.4GHz or AMD Athlon X3 2.8GHz 4GB RAM Nvidia GeForce 8800GT or AMD Radeon HD 3870 with 512MB memory 30GB hard drive space Windows Vista SP2 32-bit

mam 4 gb ram herni grafiku i5 intel cpu.měl bi to zvladnou v poho

myslis ten tvuj srackanotas ?

Už jsi alespoň zjistil, jakou v tom starém noťasu máš grafiku? Píšeš sem už asi 10 nesmyslný stejný dotaz a stále nejsi schopný dodat potřebné informace.Dej sem screen z HWinfo:http://www.cnews.cz/sites/default/files/oldcn... Je ke stažení zde:http://www.hwinfo.com/download.phpPokud máš kromě Intel grafiky i nějakou jinou, přepni přepínač "GPU#0" na "GPU#1".

protoze je to bud troll nebo je blbej jak sklenicka zmrzle vody, ja myslim ze oboje

chiba ???