» Poradna » Ostatní

Battlefield 4

Dobrý den, mám takový problém s battlefield 4. Vůbec se nemůžu dostat do hry. Když hru spustím tak se mi otevře prohlížeč a tam si vyberu server. Po výběru servru se hra otevře, ale okno mi nevyskočí (nic hroznýho na liště kliknu na ikonku BF4 a mám to přes celou plochu). Když se hra začne načítat tak se načítá šíleně dlouho a vůbec se do hry nedostanu(po cca 5minutách čekání hru vypnu). Dříve mi šla úplně v pohodě sice mi to trvalo tak minutku až dvě, ale bylo to ok. Hru jsem měl u GK AMD R9 270 od gigabyte. Net mám cca 50Mb +/- podle vytížení. Ovladače GK jsem dnes stahoval kvůli novému wolfensteinu a též directx. Hru jsem dnes zapl cca po dvou měsících předtím bylo všechno v pohodě.

Odpovědi na otázku

Ahoj mám skoro ten samý problém.Včera jsem si koupil bf4 a nainstalovaný ho mám v pořádku ale píše mi to že je tam nějaká chyba tak nevím co stím mám i obrázek com i to tam píše tak prosím o radu