» Poradna » Ostatní

Battlefield 4 Sekání menu

Dobrý den, mám BF4. Chvíli mi to jelo v pohodě. Ale když jsem hru pustil cca po pátý, tak od té doby se mi z ničeho nic začalo všechno sekat. Dokonce i ty ukázky které se pustí ještě před tím než jste v menu. I to menu se mi zadrhává. Nevíte někdo co s tím?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Je to problémová hra. Furt nějáký sekání a kdovíco. A tím myslím, že to tak prostě funguje. Shitovej engine. Prostě humus. O tvém problemu jsem neslyšel. Zkus v Originu dát "Opravit hru".

Případně reinstal. Zkontroluj také aktuálnost ovladačů GK.

Zkusil jsem to na tom originu a ovladač mám aktuální. Ale furt se mi to menu brutálně seká i se zvukem.

Neznáte alespoň někdo nějaký patch, co by mohl napravit chyby s grafikou? BF4 rozjedu jinak v pohodě na vysokou.