» Poradna » Programy

Battlefield 3 asi hacknutý.

Dobrý večer. Nevím čím to, ale v Battlelogu pro BF3 mám hodnost colonel level 73 a když jsem hrál BF3 metro 64/64 tak jsem leveloval od prvního levelu. V Battlelogu se objevovalo nějaké varovné hlášení, ale neumím moc dobře anglicky.Jako třešnička na dortu když jsem se podíval do mého Origin klientu tak byl celý rusky.Zajímalo by mne jestli nějací Rusáci nehakli Origin.Nevím. Doufám jen že můj roční progress kdy mám hodnost Colonel level 73 zůstane zachován.Zkusím z Battlelogu skopírovat varovné hlášení.Tady to je: Some players have reported that after recently downloading and installing Battlefield 3 their game does not activate in their Origin My Games list. We're investigating this issue and are working to get you back into your game as quickly as possible. Thanks for your patience and stay tuned for updates.

Odpovědi na otázku

A mě zajímalo proč s tím chodíš sem, tohle je na HerníDoupě ne na poradnu.

"A mě zajímalo proč" si Ty robis z Poradne sukromny blog.Ty chces nieco kritizovat?

ale ma pravdu, co s tim tady, kdyz tohle ma resit Origin, co s tim tady? leda tak smazat