» Poradna » Programy

Battlefield 2 ..cerna obrazovka

Dnes som si chce troska zahrat B2 a zapnem hru a drb cierna obrazovka len ziadny zvuk nic len cernota! Dam CTRL+shift+delete a napise to ze program neodpoveda a neskor to vyhodi Bf.2exe error tu tabulky ci odoslat do microsoftu :D
Neviete co stym moze byt? Este vcera som to hral nic som nemenil / mam originalku /

Odpovědi na otázku

Skus tam dat do mechaniky dvd battlefield a skus odinstalovat hru ale nedaj ju odinstalovat je tam funkcia repair potom to pojde.