» Poradna » Ostatní

Battlefield 1 nefunguje čeština

Zdravím,po včerejším updatu hry sama od sebe zmizela čeština a při opětovné instalaci, nelze nainstalovat. Stalo se to ještě někomu?Zde ještě log instalac..-------------------------Kontroluji verze souborů:-------------------------Data\Win32\levels\frontend\frontend_install\cas_01.cas -> Již počeštěnPatch\Win32\levels\frontend\frontend_install\cas_02.cas -> Neznámá verze (52A244CE1F202F9AB12AB6C53201DB26)-------------------------Část češtiny je nainstalovanáPro jistotu opravte hru-------------------------

Odpovědi na otázku

Soubor "cas_02.cas" byl nejspíš aktualizován a ta neoficiální čeština ho nezná. Takže ho nevymění (kdyby to udělala, dost pravděpodobně by to pak blblo nebo vůbec nefungovalo). Takže budeš muset počkat, až tvůrci češtiny aktualizují i češtinu.Osobně ale nevidím sebemenší důvod ji tam cpát.

Nauc se Americky

Mě se stalo to samé, ještě se mi začala hra sekat a došlo k zhoršení grafiky !

Mám ten stejný problém,řešením by mohlo být to že bych hru kompletně smazal a znovu naistaloval...Ale nevím

mne pomohol ten reinstal, po nainstalvani nanovo mi isla instalacia cestiny uplne bez problemov