» Poradna » Ostatní

Battlefield 1. Hra mě neustále dropuje, i když dám vše na low i rozlišení.

Ahoj, budu psát stručně, aby jste nebyli znudění čtením.Battlefield 1 mi nehorázně dropuje, ať udělám, co udělám, pořád mi to dropuje.Snížil jsem nastavení, vše jsem dal na low včetně rozlišení a stále dropuje. Dokonce jsem šel do biosu abych snížil frekvenci procesoru ze 4,4 GHz na 3,7 GHz a navýšil jsem ještě k tomu napětí (nebyl jsem si jist, jestli to není třeba napětím. Frekvenci procesoru jsem snížil, aby se ramky tolik nedřely - S části to pomohlo, ale ne dost nato, aby ta hra nedropovala).Procesor: AMD FX 6300 - 3,7 GHzPaměti: MSI 970A-G43Zdroj: 600WGrafická karta: GTX 750 Ti GS (továrně přetaktovaná verze). Takt frekvence v turbu (zapíná se pořád) 1202/1281MHz - frekvence paměti 6008 MHz 2GBOperační paměti (ram): Kingston 8GB KIT DDR3 1866MHz CL10 HyperX Fury Black SeriesChladič procesoru: Cooler Master Hyper 103HDD: 1TB disk. Přesný typ neznám, ale vím, že je výkonný.Operační systém: Win 7 64-bitTeploty a podobné věci jsem kontroloval i u hraní, a teploty jsou v normálu, tak se prosím neptejte, jestli se mi náhodou nepřehřívá PC. PC mám už dva roky. HDD, Gk, 1x ram mám 1 rok.Budu rád za všechny Vaše rady ohledně mi pomoci.

Odpovědi na otázku

Ahoj procesor FX 6300 dropuje ke 25-30 fps, a je jedno jestli to máš na minimum nebo maximum ...Grafika je pouze na 30-40 fps a taky dropne na 25 fps a to se bavím o medium hraní,Prostě nedostatečný PC na hry typu BF1 atp...

Ahoj Gesto85, viděl jsem, že lidem s AMD FX 6300 a gtx 750 Ti to vůbec nedropuje. https://www.youtube.com/watch či https://www.youtube.com/watch

Dej si v tom druhém videu čas 5:30 má tam dropy ke 30 fps,,,Navíc tahle mapa není až tak náročná a navíc vždy stoji mimo boj,,prakticky nemá na obrazovce nic a padá mu to na 30 fpspodívej třeba sem https://www.youtube.com/watchgrafiku má GTX 1060 a stejné propady ke 40 fps ale zároveň jsem našel i video kde má frajer amd fx 6300 + gtx 960 a fps má 70-80 a žádné propady ale takové videa jsou fake a jsou placené od určitých firem ... aby to vypadalo tak jak má... většinou jsou to videa které mají hodně zhlédnutístejně jak to mají třeba konzole nebo to někomu přijde reální https://www.youtube.com/watch ???

Ahoj, věř mi, že kdyby mi to padalo na 25 fps, tak bych byl nejštastnější člověk na planetě. Moje dropy jsou z 80% na 1 až 13 FPS. To vy ale nemůžete vědět, protože jsem to nedal do otázky. Předem se omlouvám.

V tom případě udělej reinstal OS a stáhni nejnovější ovladače, Bios, aktualizace OS,,, zbavíš se bordelu v pc a budeš vědět na čem si,,,Jinak až takové freezy k 1-3 fps může dělat klidně i HDD,jestli si něco nastavoval v biosu a nerozumíš tomu, tak tam dej vše na výchozí pro jistotu,,,ještě si nenapsal jestli to děla chvilku nebo od začátku co hraješ BFa jestli to děla ve vše hrách

Windows jsem nedávno reinstaloval - mám rád čistý pc za každé situace. V biosu jsem nic nedělal, pouze jsem si hrál s frekvencí a s napětím (neboj, mám s tímto zkušenosti). Battlefield 1 se mi seká, od ty doby, co jsem si hru koupil. Jiné hry se mi nesekají. Nedávno jsem hrál mad maxe a jel v poho na 60 FPS na vysoké detaily s full hd. Jediný co nemám je, aktualizovaný bios - lidi psali, že se může i něco podělat, tak jsem to raději nedělal.

Podívej se náhodou, jestli ti hodně výkonu nebere proces schvost.exe Jsou to zaseknuté Windows update, které berou 50% RAM a často i 50% CPU

Ahoj, díval jsem se do procesů, ale žádný proces schvost.exe tam není. Jinak, když jsem na ploše a mám otevřený prohlížeč, tak mi to žere 33% RAMek (a to mám všechno vypnutý, kromě toho prohlížeče. Žádná hra se mi ještě nikdy až takhle moc nelagovala. Hraju prostě normálně na 45 fps, ale z 80% tohoto času to dropuje klidně až na 1 fps. Nabíhají mi z toho žíly na čele :DDíky za tvůj čas, řešení mého problému.

Ještě něco. Když jsem ve hře, tak mi to jede na 7864 MB ram. Podle mě tohle je to, co to brzdí, ale když jsem se podíval na videa na yt, a viděl jsem, jak jím to tam bere cca 6600 MB ram. Opravdu nevím, v čem je chyba.

Omlouvám se. Už jsem našel ten chvost.exe a ukončil jsem ho. Ještě jednou se omlouvám, byl ´´ve všech uživatelích´´

Návod funguje pouze pro nVidia: (Osobně jsem zkoušel a pomohlo mi to)Nastavte tyto hodnoty v aplikaci NVIDIA Ovládací panely: viz obrázek, který jsem vytvořilZDE: https://imgup.cz/images/2018/10/05/BTF1-FI... A počet snímku nastav na 60fps nebo dej synchronizaci fps podle monitoru, počet snímku (fps) poté nepůjde nastavit ručně což je správně.Snad to někomu pomůže :)

Me to dělalo taky mam i5 8gb ram 1050 gtx a problém sem vyřešil zakoupením ram mám teď 32mb ram a jede to skvele