» Poradna » Programy

Battle forge beta

Dobrý den,

v Computeru 3/09 byla upoutávka na hru Battle forge beta s údajem, že se lze zdarma přihlásit přes homepage hry a po obdržení klíče hru vyzkoušet. Bohužel už několikátý den marně čekám na zaslání klíče do emailu.

Nevít v čem by mohl být problém? Opravdu lze přes homepage získat klíč zdarma? Na internetu jsem viděl nabídky, že klíč je dodáván jako bonus např. k časopisu level nebo ke koupi určitého procesoru ...

Děkuji za Vaši radu

B kapitán

Odpovědi na otázku

Koukni do spamu. Klíč mi přišel na mail okamžitě.

Zdravím,

děkuji, klíč už jsem dostal, nebyl ve spamu, prostě přišel až za pár dní.. Bohužel jsem opět uvízl. Mám nainstalovaného klienta, funkční účet u EA, prostě vše dle návodu.

Přihlašovací obrazovka vypadá mírně odlišně od vzoru v návodu - je tam kolonka vyplněná na Beta server, která nejde vyplnit jinak. Když zadám přihlašovací údaje EA účtu ( email, heslo ) tak dle posuvníku hra nabíhá, ale při 100% opět nakočí přihlašovací obrazovka. Zkoušel jsem vše možné ale pořád stejné.

Máte opět nějakou radu?

díky moc

b.kapitán

tak tu chybu oznam. od čeho myslíš, že to je beta-test?

Mam stejnej problem jako b.kapitan

takto nepiště sem, ale na kontaktní email EA - někde tam musí být uveden email pro report bugů. jinak by ten betatest neměl význam

Nemas prosimte jeste jeden beta kod pry zasilaji tri prisla mi akorat dekovacka ze sem se tam prihlasil ale kod nikde byl bych ti vdecnej diky moc e-mail Josh13@seznam.cz

Mam vyresino s Program files kde mas nainstalovanou hru dej ze souboru Temp oba dva soubory dvm bootstrapper.dll a battleforge.exe nekam jinam nejlepe do gamedir a nech je prepsat potom to facha navod kde jsem to nasel http://www.battleforge.com/forum/showthread.php...

mě to žádnou složku temp nevytvořilo

ta slozka tem je v program files- eletronics arts- battleforge- temp

nemas jeste jeden beta kod pry zasilaj tri kdybys mi ho poslal byl bych ti moc vdecnej diky moc e-mail Josh13@seznam.cz

sorry ten soubor neni battle forge exe ale bootstraper .exe