» Poradna » Mobily

Baterka

Dobrý den Chtěl bych se zeptat, zda je možné, že mi baterka v mobilu hodila magor mode.Telefon v nabíječce nemám, neustále mi přeskakuje, že se nabíjí a nenabíjí, co vteřinu to zelený (nabíjení) a pak zas ne.Kdyz dám telefon do nabíječky, tak nenabíjí, ale když ho restaurtuju v tu chvíli , co je v nabíječce, tak po zapnutí telefon nabíjí.Kdyh vyndám z nabíječky telefon dál ukazuje, že se nabíjí (ale samozřejmě) nenabíjí , to už by bylo asi moc.Vi někdo , co stím mám dělat? Jestli je to už případ pro servis nebo nový telefón.Díky předem za odpovědi.

Odpovědi na otázku

No a co asi tak muzete delat jineho nez to odnest do servisu? Bud je v haji telefon, nebo je v haji baterka. Servis to diagnostikuje a navrhne reseni. :o)

nebo nabijecka ci kabel

Ano. Predpokladam dvoumistne IQ uzivatele, tj. ze jina nabijecka a kabel uz byly otestovany. :o))))

Môže byť kaput baterka, alebo aj samotný mobil. neuviedol si vek baterky, mobilu. V servise by zistili chybu (chybná doska, chybný SW, chybná baterka) a potom by ti vyčíslili sumu za opravu. Ak je to starší mobil - radšej kúpiť nový (ak starý je už dávno po záruke - niekedy sa ani neoplatí opravovať - vytiahnuť z neho osobné dáta a mobil zlikvidovať a do elektrošrotu.).

XXX asi to bude nejlepší no.Telefon je 5 měsíců starý, je to Redmi.Nejsem telefonní expert,tudíž to byl jen takový dotaz , zda někdo nemá stejnou zkušenost.Jinak telefon funguje normálně.

Jestli je to 5 měsíců tak není co řešit - na reklamaci s tím

a jaka nabijecka a jaky kabel?

TVL, ty to máš v záruce? Tak co tu řešíš?

Ak je 5 mesiacov stary, tak je v zaruke. Odnes ho na reklamaciu a nejako si s tym poradia.

mne robí niečo podobné 10r starý smartfon používam už len na tel.po preinštalovaní androidu cm mod +mini gapps sa zvíšila výdrž bat z 2dni na 2tíždne. proste ked ho uspím tak spí!ked ho nabijem na 100% a odpojím a nestlačím žiadne tlačidlo tel. si uvedomý že sa už nenabíja 2až 12hodín (prehrá zvuk a rosvieťi disp.)

Douc sa gramatiku, to sa neda citat...

Gramatiku má OK, spíš má problém s pravopisem.

Jedine, co me krome reklamace napada, necim nekovovym vycistit usb konektor. Ale opatrne, at nenadelas vic skody nez uzitku.

I když pravděpodobnost je minimální, tak zkusit to může a ideálně na to poslouží zubní kartáček.