» Poradna » Notebooky

Baterie

Dobrý den mám na vás dotaz koupil jsem Hp probook 6460b po repasu a problém je ten že baterka,která již není ve formě ukazuje plnou hodnotu a když zapnu program Advance system care9 tak na čistení se mi notebook vypne je možné že baterka nezvládne zatež a vypne se.?Jde mi o to jestli je problém v baterce?Nechci koupit novou stím že bude problem jinde.:)Děkuji za odpovědi.:)

Odpovědi na otázku

Advance system care9 - to je maximálny problém.

Proč myslíte.?Používám ho celej život a nemužu si ho vynachválit.:)

A co Ti okrem placebo efektu priniesol?

Chceš říct,že mi pc vypíná Advance.?A ne baterka.

Vieš vôbec čo je placebo? https://touchit.sk/tragedia-nazvana-ccleaner... - je to o Ccleaneri, ale je to podobné. Nezabudni ešte za ASC zaplatiť, aby si podporoval darebákov, ktorí si nechajú zaplatiť aj za program, ktorý urobí to isté, čo klávesa "del" v exploreri

A během té operace s aplikací ten notebook jede jen na baterku? nebo je napájen ze sítě?

když jede na siti nevypne když je na baterce vypíná..

hmm tak kde by ai tak mohl byt problem, at premyslim jak premyslim nemohu na to saaahka prijit

snadná odpověd : když je notebook na nabíječce a Advance system care9 nevypne počítač, tak je problém v baterce. A když počítač vypne je problém s teplotama.

Ale ptám se jestli je možné aby baterka měla plně nabitý stav a došla až do fáze že při jakékoliv aplikaci dokázala vypnout notebook?

Ano, možné to samozřejmě je. Kapacita (a tím i výdrž) baterie při běžném používání klesá. To je vlastnost a nelze to reklamovat. Solidní prodejce repasovaných ntb uvádí výdrž baterie a nabízí za příplatek možnost zakoupení nové, příp. repasované baterky.

tohle je problem spis "tvrdosti" baterie nez kapacity, proste je tam nejaka sh*ka na pokraji smrti ktera kdyz ma dat poradnej proud tak ji to zatizi tolik ze ho stejne neda a jeste neudrzi ani napeti a notas proste vypne

Aj zničená bateria sa dá nabiť na 100%, ale 4h Ti nevydrží