» Poradna » Mobily

Baterie u Asus zenfone 2 ze551ml

Dobry den, asi pred 5 mesici jsem si koupila asus zenfone 2 ze551ml. Uz jednou byl na reklamaci kvuli displeji. Asi mesic po schvalenni reklamace mi telefon z niceho nic zacal hrozne zrat baterii. Behem hodiny co na telefonu vubec nejsem ani nemam zapnute data nebo wifi se mi strhne cca 20%. Telefon nechavam kazdou noc nabijet.Nevite nekdo co s tim prosim?

Odpovědi na otázku

Máte v mobilu vir doporučuju stahnout z baterry doctor a vše pročistnout..pokud by se nezlepšilo obetnova instalace...

Můžeš zkusit obnovu továrního nastavení a pokud nepomůže, tak je to na reklamaci.