» Poradna » Mobily

Baterie smartphonu Samsung, problém s nabíjením

ahoj,potřebuji poradit, jak nabít baterii z tel. Samsung (S. 9250 myslím, android)mimo telefon, kolik stojí nabíječka a kde se to prodává, či jak si to levně podomácku okutit, telefon mi přestal nabíjet přes usb mini kabel, je tam něco vadného, blblo to již dlouhodobě, teď to přestalo úplně,bohužel, nemám stejný ani podobný další telefon v rodině, abych to mohl nabíjet v něm a pak baterie prohodit, mám nějaké htc desire a podobné staré, ale koukal jsem že se tam nevejde a stejně mají jinak + a - póly na té baterii než Samsung

Odpovědi na otázku

a liší se to nějak kvalitativně vzhledem k tomuhle ?http://www.ebay.com/itm/For-Cell-Phones-LCD-I... hele a asi koupim i novou baterii, myslíte že z nemecké ebaye.de by to byl dobrej nápad, pokoušet se o nákup orig. baterie z Ebay.de ?vim tak nějak že věci sou ok, ale s výjimkou sluchátek a baterií z ebaye (.com)