» Poradna » Notebooky

Baterie se začne nabíjet jen po zavření a opětovném otevření víka

Dobrý den, od včerejška mám problém s notebookem, je to HP 250 G5. Pokud se ho snažít nabít během práce, baterie na nabíječku nereaguje. Aby se začal nabíjet, musím zavřít víko, na pár sekund ho uspat, a poté znovu otevřít. Pak už se nabíjí normálně. Nevěděl by někdo, co s tím? Jsem antitechnický typ a notebook mám jen na práci do školy a pro zábavu, takže vás moc prosím a o vysvětlení pro blbečky Nic v něm nebylo měněno, zakoupený byl před rokem.

Odpovědi na otázku

Takže je v záruce. Zajdi do servisu.